Oferty pracy

Firma z branży logistyczno-magazynowej z okolic Halinowa poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik montażu regałów magazynowych

Zakres obowiązków :

  • Prace związane z montażem regałów magazynowych u klientów.
      Zakres prac to przede wszystkim praca z elektronarzędziami
    • skręcanie elementów regałów kluczami udarowymi
    • wiercenie w posadzce otworów pod kotwy wiertarkami udarowymi,
    • montaż podłóg, siatek, belek regałów i innych akcesoriów
    • sporadycznie cięcie, szlifowanie
  • Przygotowywanie w magazynie zamówień pod klienta
  • Załadunek i rozładunek zamówień

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia technicznego lub praktyki w podobnej dziedzinie.
  • umiejętności czytania rysunku technicznego mile widziana
  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi mile widziane
  • Gotowość do wyjazdów na terenie kraju – delegacje związane z montażami
  • Prawo jazdy kategorii „B”
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy oraz działania w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kurs na uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi
  • Kurs na uprawnienia do kierowania podestami ruchomymi